Výtečný start! Futsalisté Třince dvakrát vyhráli

TŘINEC Plný počet bodů mají po úvodních dvou kolech druholigoví futsalisté Třince.

Po sestupu z elitní soutěže Třinec ztratil italského kouče Andreu Bucciola, který se vrátil do Polska a taktéž několik hráčů. Do pražské Slavie si to namířili Polášek s Hudzieczkem, do Krmelína odešli Mendrok s kapitánem Blahutem a brankář Sikora posílil ostravský tým VŠB. Již během jara z Třince odešel Mikyska.

Jednu z děr na soupisce zacelí Tomáš Kisza, po dvou letech se do třineckého týmu vrátil Daniel Očadlík. Z Bielska-Bialé do Třince přestoupil Paweł Michałek, z juniorky si staronový trenér Josef Cieslar mladší vytáhl Rostislava Kiszu, Radima Baduru, Marka Godfryda, Dominika Walacha a Ondřeje Trombika.

Do druhé nejvyšší soutěže, v níž nejhůře skončili třetí, futsalisté Třince vstoupili výtečně. V premiéře vyhráli na palubovce Zlína a posléze uspěli i v prvním utkání před vlastním obecenstvem.

VŠKS ZLÍN – SKP OCEL TŘINEC 4:5
Branky: 13., 20. a 25. D. Kantor, 27. T. Kisza, 34. Buryan. Poločas: 2:2.
TŘINEC: Kreželok – R. Kisza, Očadlík, Fraňo, Przyczko, T. Kisza, Baron, Buryan, Godfryd, D. Kantor. Trenér: Cieslar mladší.

SKP OCEL TŘINEC – USK OSTRAVA 4:2
Branky: 13. a 40. Baron, 25. Przyczko, 27. Cieslar. Poločas: 1:0.
TŘINEC: Kreželok – R. Kisza, Walach, Opluštil, Očadlík, Cieslar, Przyczko, Samek, T. Kisza, Baron, Buryan, Godfryd, Kantor.

Komentáře