TŘINEC První vítězství v roce 2020 si třinečtí futsalisté připsali v duelu proti Dolním Loučkám.

SKP OCEL TŘINEC – ASM DOLNÍ LOUČKY 6:3

Poslední zápas roku 2019 třinečtí futsalisté prohráli a v roce 2020 šli prozatím od porážky k porážce.

Série neúspěchů se zastavila až proti Dolním Loučkám. Třinec šel do vedení hned v první minutě a po úvodním dějství vedl 3:0.

Na začátku druhé dvacetiminutovky domácí přidali čtvrtou branku a zdálo se, že míří vstříc jasnému vítězství.

Vypadalo to tak jen chvíli, protože hosté díky hattricku Ryšavého snížili na 4:3 a najednou byli ve hře.

Vyrovnání se v závěru nedočkali a naopak sami třikrát inkasovali po rychlých výpadech Třince.

Domácí futsalisté zabrali po šesti porážkách a v tabulce poskočili na sedmé místo, doposud uhráli 23 bodů.

BRANKY A NAHRÁVKY: 1. Baron (Očadlík), 5. Buryan (Samek), 17. Buryan (Przyczko), 25. Baron (Očadlík), 40. Przyczko (Baron), 40. Buryan (Przyczko) – 27. Ryšavý (Koky), 28. Ryšavý (Šmída), 34. Ryšavý (Hanuš). Rozhodčí: Markovský, Havlík. ŽK: Buryan – Hanuš, Šmída. Poločas: 3:0.

TŘINEC: Kreželok – Baron, Buryan, Očadlík, Przyczko, Kantor, R. Kisza.