Hanba! Fotbalisté Třince schytali od Sigmy sedmičku

TŘINEC Třetí kolo a dost, dál se už třinečtí fotbalisté v domácím poháru nedostanou. Postarala se o to prvoligová Olomouc, která je doslova seřezala jak žito.

SK SIGMA OLOMOUC – FK FOTBAL TŘINEC 7:0

Třinečtí chtěli v Olomouci překvapit, ale to se jim vůbec nepodařilo, na poslední tři výhry za sebou (jedna v poháru, dvě v druholigové soutěži) nenavázali. Nastoupili v pozměněné sestavě a odvezli si potupný debakl. Nezbývá věřit, že na nich nezanechá stopu a sobotní domácí utkání s Jihlavou zvládnou.

Zápas na Hané byl doslova příšerný, v prvním poločase Třinečtí lovili míč třikrát během sedmi minut a po změně stran třikrát během pouhých čtyř minut.

BRANKY: 31. Plšek z pen., 36. Jemelka, 38. Plšek, 57. Falta, 60. Falta, 61. Texl, 83. Sladký. Rozhodčí: Adámková. ŽK: Schwendt. Poločas: 3:0.

OLOMOUC: Reichl – Sladký, Polom, Jemelka, Vepřek – Kalvach – Hála (32. Texl), Houska (67. Zmrzlý), Plšek (59. Matoušek), Falta – Yunis.

TŘINEC: Bárta – Samiec, Mravec, Reintam, Janoščín (54. Šumbera) – Schwendt, Vaněk, (54. Kušnír), Klec, Janošík – Omasta (64. Čelůstka) – Dedič.

Komentáře