TŘINEC Hráčem utkání Chomutov versus Třinec (0:4) byl brankář Šimon Hrubec, který v Podkrušnohoří vychytal čtvrtou nulu sezony.

PIRÁTI CHOMUTOV – HC OCELÁŘI TŘINEC 0:4

Oceláři si spravili chuť po neúspěšné domácí přestřelce s Plzní. Na ledě předposledního Chomutova dvakrát udeřili v úvodních minutách. Dva ze čtyř gólů zařídil Jiří Polanský, který tak pořád vylepšuje svůj střelecký rekord v barvách Třince.

Hráčem utkání byl brankář Šimon Hrubec – kryl všech 31 střel a počtvrté v letošní sezoně udržel neprůstřelnost. Gólman Ocelářů si po utkání pochvaloval, že se jeho novým spoluhráčem stal protřelý útočník Petr Vrána z pražské Sparty.

Mám hroznou radost, tohle je snad trejd roku. Je to skvělá zpráva, v šatně jsme nadšení, že se to povedlo. Moc jsme tomu nevěřili,“ přiznal Šimon Hrubec a poukázal na silné stránky nového parťáka: „Je to tvůrčí hráč, může hrát snad s kýmkoliv v lajně. Když jsme hráli proti Spartě, věděl jsem , že si na něho musím dát velký pozor, protože umí vystřelit z jakékoliv pozice, nebo nečekaně nahraje spoluhráčům. Jsem rád, že ho máme na své straně a nebude nám dávat góly.“

BRANKY A NAHRÁVKY: 1. Dravecký (Růžička, Marcinko), 6. Polanský (Cienciala), 47. Polanský (Dravecký), 59. Hrňa (M. Doudera, Marcinko). Rozhodčí: Horák, Hejduk – Hynek, Polák. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. Diváci: 2 722. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:2.

CHOMUTOV: Peters – Trefný, Knot, Dietz, Valach, Jank, Buchtela, Blaha – Marjamäki, V. Růžička, T. Svoboda – Sklenář, Huml, J. Stránský – Chrpa, Vantuch, Duda – Koblasa, Raška, J. Havel.

TŘINEC: Hrubec – Doudera, Krajíček, Roth, Musil, Matyáš, Galvinš – Růžička, Marcinko, Dravecký – Hrňa, Polanský, Svačina – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski – Adámek, Cienciala.

Komentáře