TŘINEC Už na sedm zápasů natáhli bodovou sérii fotbalisté Třince. V derby si poradili s Vítkovicemi a zapsali čtvrtou výhru v řadě.

FK FOTBAL TŘINEC – FC VÍTKOVICE 3:2

V 10. minutě se krásně trefil z přímého kopu útočník Akulinin. O deset minut později odcentroval Hlúpik, Omasta sklepl míč ke Kubalovi a ten pohotově zvýšil na 2:0.

Začátek z říše snů si fotbalistí Třince dlouho neužívali. Netrvalo dlouho a Buchvaldek svůj průnik po pravé straně zakončil nahrávkou na Stříže. Spolupráce dvou bývalých hráčů Třince znamenala snížení.

Po pauze bylo domácím hráčům ještě hůř. Po další rychlé akci je nachytal v nedbalkách Buchvaldek , brankáře Adamuku si vychutnal lobem.

Dva góly Vítkovic byly vyústěním jejich náporu. V dalších svízelných situacích Třinecké několikrát zachránil gólman Adamuška.

Dvacet minut před koncem zaplesalo srdce všech fotbalových gurmánů – Bedecs se opřel do odraženého míče a báječnou střelou vyhnal pavouka z Květonovy šibenice.

Přiznám se, že jsem to chtěl jen nastřelit na branku. Už jsem dal i hezčí gól, kdysi v Senci,“ prozradil zástupce kapitána Imrich Bedecs.

Slovenský fotbalista odehrál tři zápasy během šesti dnů a přiznal, že toho už měl plné zuby. „Už v šedesáté nebo sedmdesáté minutě jsem si chtěl říct o střídání. Všechno mě bolí, těším se na odpočinek,“ dodal.

Nyní fotbalisty Třince čeká reprezentační pauza a v ní intenzivní tréninky. Po přestávce zajíždějí na stadion vedoucích Pardubic.

BRANKY: 10. Akulinin, 23. Kubala, 72. Bedecs – 25. Stříž, 49. Buchvaldek. Rozhodčí: Dorušák – Vodrážka, Lakomý. ŽK: Kubala, Janoščín, Samiec – Holiš, Cverna, Balcárek, Surzyn. Diváci: 369. Poločas: 2:1.

TŘINEC: Adamuška – Kušnír, Bedecs, Gáč, Janoščín – Omasta (61. Arroyo), Samiec, Machalík, Hlúpik – Kubala (71. Valenta), Akulinin (82. Tijani). Trenér: Habanec.

VÍTKOVICE: Květon – Surzyn, Holiš, V. Cverna, Klusák (88. Martišiak) – Motyčka (79. M. Kovařík), Matěj – Buchvaldek, Zorvan, Stříž (79. Kania) – Chvěja. Trenér: Balcárek.

Komentáře