Jabkový den

JABLUNKOV V sobotu v parku za radnicí se konal tradiční Jabkový den, na kterém samozřejmě nechyběl bohatý kulturní program.

Starosta Jiří Hamrozi přivítal všechny hosty, zástupce okolních obcí a  vyznamenal osobnost z oblasti sociálních služeb. Cenu dostala Anna Cieslarová za dlouholeté členství v místní organizaci Svazu tělesně postižených v Jablunkově, za angažování se v sociální oblasti, navštěvování dlouhodobě nemocných a rovněž za aktivní členství v Klubu důchodců v Jablunkově.  Po slavnostním zahájení zazněly Písničky z hospůdky a kabaretu. Na akci vystoupil Folklórní soubor Bytrica z Nové Bystrice. Pak následoval Freddie Mercury revival a Elvis Presley revival.

Děti si mohly zadovádět s Poppy a Adélkou.

Nechyběla prezentace sociálních služeb, děti si mohly například vyzkoušet, jaké to je, být nevidomý. V doprovodném programu se moštovalo, každý příchozí mohl ochutnat sladký mošt. V rámci Jabkového dne si návštěvníci mohli prohlédnout fotografie Lucie Brychcyové. Počasí se umoudřilo, a tak bohatý program, skvělé jídlo přilákalo do parku za radnicí spoustu návštěvníků, kteří si den užili skutečně naplno.

Komentáře