V třinecké nemocnici si děti užily Zábavné dopoledne

TŘINEC Děti zaměstnanců Nemocnice Třinec si v sobotu užily zábavné dopoledne. V areálu nemocnice na ně čekaly různé soutěže, nechyběla ani projížďka na koních a součástí akce byla i prohlídka záchranářské sanitky a hasičského vozidla.


V sobotu dopoledne se v okolí nemocnice hemžila více jak stovka dětí se svými rodiči či prarodiči. Organizační tým, složený ze zaměstnanců, jejich rodinných příslušníků i studentů Střední zdravotnické školy ve Frýdku – Místku, připravil pro své ratolesti zábavné dopoledne.

Děti například vyplňovaly různé kvízy, malovaly na kamínky, zahrály si megapexeso, holčičky si mohly nechat zaplést barevné copánky a kluci se přetahovali s hejkalem. Zábavu doplňovali Zdravotní klauni, malí účastníci si mohli sami natočit cukrovou vatu a radost přinesla i společná fotka do rodinného fotoalba. Na závěr byli všichni odměněni drobným občerstvením a sladkostmi – popsala sobotní dění v areálu třinecké nemocnice její mluvčí Irena Sikorová Nožková.

Dle slov účastníků Zábavného dopoledne se i přes nepřízeň počasí se akce vydařila a tak všichni, malí i velcí, odcházeli domů plní zážitků a dojmů.

Foto: TZ

Komentáře