Jak tráví prázdniny

Co dělá o prázdninách Michał Staszowski – jeden z nejlepších alpských lyžařů v ČR?

Konečně mám prázdniny dle svých představ, jednak jsem dodělal bakalářská studia na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě a jednak se mi podařilo získat sponzory, tudíž poprvé ve své kariéře mám čistou hlavu a můžu se naplno věnovat tréninku.

Trénuji dvoufázově pětkrát týdně. Kromě rozvoje síly, rychlosti a všeobecné vytrvalosti si tréninky občas zpestřuji míčovými hrami – fotbalem, beach volejbalem, badmintonem nebo výšlapem.

Chodím ještě stříhat ovce, kdysi se stříhalo hlavně na jaře, v dnešní době je to celoroční záležitost. Pomůžu i doma, co je potřeba.

Čeká mě rodinná dovolená, letos vyrazíme do středních Čech. Vždy mě bavila historie, rád navštěvuji zajímavá místa nejen v Čechách, těším se především na Karlštejn. Podotýkám rodinná dovolená – bude nás přes 20. Jede s námi i prababička, která letos oslavila 84 let, nejmladší účastník bude mít na podzim teprve dva roky.

Od srpna už plánuji soustředění na sněhu, které si přesně budu plánovat dle sněhových podmínek na ledovcích nebo v hale na Litvě.

Komentáře