Jako válec: Smilovice nemilosrdně drtí jednoho soupeře za druhým

SMILOVICE Sedm výher, dvě remízy, ani jedna prohra, 23 bodů, neuvěřitelné skóre 42:6 – to je jarní vizitka Smilovic, druhého mužstva I. B třídy.

Lučina 1:1, Řepiště 2:1, Věřňovice 3:0, Loko Petrovice „B“ 2:2, Inter Petrovice 8:0, Tošanovice 5:0, Doubrava 10:1, Nýdek 4:1, Horní Suchá 7:0. Jarní výsledky fotbalové jedenáctky ze Smilovic nepotřebují komentář.

A průměr vstřelených branek? 4,66. Takové číslo mohou svěřencům trenéra Pavla Smatany závidět i hokejová mužstva…

„Jsme v laufu, vyhráváme, daří se nám, přesto se u nás o postupu nemluví. Všechno má ve svých rukou Lučina. Nevím, co by se muselo stát, aby začali ztrácet body,“ neočekává slabou chvilku lídra brankář Smilovic Petr Bašanda.

Vedoucí Lučina má 51 bodů, druhé Smilovice jich nastřádaly o pět méně. „V prvním zápase jsme remizovali právě s Lučinou. Hrálo se v Třinci na umělce, soupeř mohl vyhrát. V Petrovicích jsme hráli 2:2, vyrovnali jsme až ke konci. Byl to špatný zápas. Jinak se nám na jaře daří, dáváme docela dost branek. Nevím, zda je to naší kvalitou nebo nekvalitou soupeře. Chceme vyhrát každý další zápas, ale o postupu se nebavíme,“ zdůraznil Bašanda.

Komentáře