Třinec a Varnsdorf! Kotelníci znovu fandili společně

TŘINEC Se sezonou 2017-2018 se třinečtí fotbalisté rozloučili remízou, obsadili konečné páté místo. Skalní příznivci Třince i Varnsdorfu opět fandili společně.

FK FOTBAL TŘINEC – FK VARNSDORF 2:2

Málokdy vídaná „symbióza“ vlajkonošů Třince a Varnsdorfu trvá už několik sezon. Příznivci obou táborů vždy fandí společně, a to jak Třinci, tak i klubu ze šluknovského výběžku. Třinecký buben souzní s varnsdorfskou řechtačkou…

Možná i proto s dělbou bodů panovala spokojenost. Třinec díky Bedecsovi smazal ztrátu, poté Dedič vstřelil vedoucí branku, jenže hosté vzápětí dokázali srovnat na konečných 2:2. K lepšímu umístění by třineckým fotbalistům nepomohlo ani vítězství, protože Pardubice i Hradec Králové bodovaly naplno.

Třinec skončil pátý a zopakoval umístění ze sezon 1995-1996 a 2010 – 2011. Do první ligy se po letech vrátila Opava, mezi elitu ji doprovodí Příbram.

S druhou nejvyšší soutěží se přinejmenším na rok loučí dva regionální zástupci – Frýdek-Místek a Vítkovice.

BRANKY: 63. Bedecs, 73. Dedič – 20. Klobása, 77. Ondráček. Rozhodčí: Nenadál, ŽK: Adamuška, Vaněk, Hykel. Diváci: 472. Poločas: 0:1.

TŘINEC: Adamuška – Ilko, Čelůstka (46. Bedecs), Reintam, Janoščín – Buchvaldek, Vaněk, Samiec, Janošík (27. Dedič) – Juřena.

VARNSDORF: Samoel – Rudnickij, Zieris, Kouřil, Chlumecký – Kozma, Ondráček, Bláha, Barac (70. Bílek, 80. Burda) – Klobása, Durdevič (46. Šulc).

Komentáře