Jaromír Jágr v Třinci. Nastoupí za Oceláře? Nevyloučil to

TŘINEC Zaplněná tribuna Werk Areny, nekonečná řada fanoušků čekajících na podpis hokejové ikony, spousta novinářů. Jaromír Jágr, jeden z nejlepších hokejistů všech dob, zavítal na několik dnů do Třince.

S vedením třineckého hokejového klubu a Třineckými Železárnami kladenské Rytíře pojí již několik let velmi dobré, řekl bych přátelské vztahy,“ prozradil na mimořádné tiskové konferenci Jaromír Jágr.

Jeho několikadenní společensko – pracovní návštěva hutnického města nebyla náhodná. „S Kladnem jsme vyrazili na trip po severní Moravě. Hráli jsme ve Frýdku-Místku, čekají nás ještě zápasy v Porubě a ve Vsetíně,“ prozradila 46letá hvězda Rytířů.

Jaromír Jágr byl svědkem páteční porážky Ocelářů s Plzní (2:3), v sobotu individuálně trénoval ve Werk Areně a posléze sledoval vítěznou bitvu jeho Kladna na ledě Frýdku-Místku. Do utkání nenaskočil, byť to měl původně v plánu.

Chtěl jsem hrát, ale na led zřejmě nevyjedu ani v Porubě ani ve Vsetíně. Abych pomohl svému mužstvu, musím na to být fyzicky dobře připravený, protože druhá liga je kvalitní soutěž. Musím si být jistý, že se při zápasech a trénincích nezraním. Až mé tělo bude připravené, pak nastoupím,“ vysvětlila novinářům bývalá hvězda NHL.

Vloni měl Jágr vyřízené střídavé starty za Třinec, přesto do zápasu v dresu Ocelářů nenaskočil. Zahraje si za Třinec v probíhajícím ročníku? Nevyloučil to. „Bude záležet na tom, jak se budu cítit zdravotně a jak na tom budu hokejově. Nerad bych šel hrát za tým, pro který bych nebyl přínosem a podporou pro spoluhráče. S odpovědí na tuto otázku musíme počkat,“ pokračoval hokejista s číslem 68.

V neděli dopoledne si Jágr zatrénoval s mládežnickými týmy Třince a po tiskové konferenci ve Werk Areně rozdával stovky podpisů svým příznivcům.

Komentáře