Oceláři oloupili Piráty. Výhru zařídil Hrňa

TŘINEC Oceláři si udobřili své příznivce za páteční nezdar s Plzní, vyhráli na ledě Chomutova.

HC PIRÁTI CHOMUTOV – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:3

Měli jsme to hlavně cpát na branku a dát gól. Ani jsme nečekali, že se to povede tak rychle, je super, jak jsme to zvládli. Vyhrané buly, dvě nahrávky, rychlá střela, spadlo to tam. Jsme rádi, že se gól povedl tak rychle a nemuselo to být zbytečně napínavé,“ vylíčil klíčový okamžik utkání autor vítězné trefy Erik Hrňa.

Piráti zvrátili nepříznivý vývoj, jenže totéž zásluhou Chmielewského a Hrni dokázali Oceláři a odvezli si tři body. „Chomutov má silové hráče, hraje docela tvrdě do těla. Je znát, že jim jde o všechno, pořádně bojují, protože začátek sezony měli hodně špatný. Máme radost, že jsme je bodově okradli,“ dodal Hrňa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 17. V. Růžička (Flemming), 26. Marjamäki (Mrázek, Vantuch) – 6. Werek (Gernát, Polanský), 30. Chmielewski (Hrňa, Werek), 60. Hrňa (Krajíček, M. Růžička). Rozhodčí: Petružálek, Bejček – Gerát, Hynek. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:2. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:1.

CHOMUTOV: Š. Lukeš – Knot, Dietz, Valach, Mrázek, Flemming, Štich, Buchtela – Duda, V. Růžička, Tomica – T. Svoboda, Klhůfek, Sklenář – J. Stránský, Vantuch, Marjamäki – J. Havel, Huml,

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Gernát, Musil, Galvinš, Adámek, Doudera – Růžička, Marcinko, Dravecký – Svačina, Polanský, Adamský – Hrňa, Werek, Bukarts – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Cienciala – Chmielewski.

Komentáře