Kino Kosmos bude patřit fotografům

TŘINEC Fotografický podvečer v třinecké kině Kosmos proběhne 15. listopadu. Pod jednou střechou tu svou tvůrčí práci představí šest fotografů. Úvod bude patřit zahájení výstavy členů třineckého fotoklubu, kteří skrze své objektivy složí poctu městu Třinci. Druhá část večera nabízí přednášku z cyklu Kino z cest, obohacenou promítáním úchvatných záběrů z ptačí perspektivy.

Přesto, že hlavní akce k 90. výročí povýšení Třince na město jsou již za námi, srdečně Vás zveme na jednu z posledních do kinoGALERIE třineckého kina Kosmos – zve do kina ředitelka Regina Szpyrcová.

Vernisáž výstavy členů Fotoklubu Steel Třinec pod názvem TOULKY TŘINCEM proběhne 15. listopadu od 16.30 hodin.  K vidění budou velmi zdařilé velkoformátové snímky Marka Džupina, René Kajfosze, Miroslava Niedoby, Pavla Zubka a Martina Viszczora zachycující Třinec během všech ročních období.

– Fotografie jsme pořídili během posledních pěti let, mnoho z nich jsou ale úplně čerstvé. Na všech je Třinec a jeho zajímavá zákoutí –  podotkl za fotoklub Marek Džupin, když v červnu otvírali tuto výstavu v radniční galerii.

Na vernisáž od 17.30 hodin naváže cestovatelská přednáška S DRONEM NA NEJVYŠŠÍ VRCHOLY NAŠÍ PLANETY známého a uznávaného fotografa, přírodovědce, horolezce, dronaře a bezvadného showman Petra Jana Juračky.

Výstava fotografií v kinoGALERII potrvá do konce roku 2021.

Komentáře