Kino nabízí nové služby

TŘINEC Přestože je promítačka vypnuta, opona zatažena a hlediště prázdné již víc než čtvrt roku, neznamená to, že třinecké kino Kosmos usnulo coronavirovým spánkem. Opak je pravdou. Přizpůsobuje se nepříznivé době a hledá nová či alternativní řešení, jak zůstat se svými diváky ve spojení.

Již na podzim kino např. zrealizovalo svou první virtuální výstavu fotografií, před svátky
nabídlo inovované dárkové poukazy ke koupi on-line i v nově rekonstruované pokladně a od  ledna spustilo novou službu – kinoREKLAMU.

Další novinkou je, po otevření kin, možnost mít celý kinosál jen pro sebe a například zavzpomínat s rodinou na příjemné životní události, připomenout krásná cestovatelská dobrodružství s přáteli nebo kolegy, či potěšit malé i velké nadšence počítačových her zážitkem na 11metrovém plátně.

Myslíme na budoucnost, na to, až zase začneme promítat a návštěvníci se k nám budou moci vrátit. Nejen jako běžní diváci kina, ale třeba také jako organizátoři nebo účastníci firemní akce, rodinné či přátelské sešlosti – hovoří o nových aktivitách vládním nařízením zavřeného kina jeho ředitelka Regina Szpyrcová a dodává: Moc se těšíme na den, kdy se s vámi setkáme opět osobně. Do té doby vám přejeme hlavně pevné zdraví a dobrou mysl!

Foto: TZ

Komentáře