TŘINEC Pět ku dvěma. Úvodní prověrka se Ocelářům povedla, brněnskou Kometu porazili především díky Chmielewskému. 

HC OCELÁŘI TŘINEC – KOMETA GROUP 5:2

Brňané šli do vedení, ale pak začali úřadovat Oceláři, jmenovitě útočník Chmielewski. Za Klimešova záda nasměroval touš třikrát a v prvním přípravném duelu slavil hattrick.

Je to fajn, ale je to jen příprava, důležité branky si chci nechat na hlavní část, na sezonu. Je to dobře, být takhle k dispozici i v přípravném zápase. Doufám, že to takhle bude pokračovat,“ řekl Aron Chmielewski, polský útočník ve službách Ocelářů, kteří nehráli v kompletním složení.

Nastoupili jsme v mladší sestavě, chceme vidět kluky ve větším zatížení. Některé hráče nemusíme zkoušet, proto odpočívali. Věřili jsme, že mladší kluci budou dobře bruslit, což se vyplnilo. První část byla zahřívací, v našem podání trochu kostrbatá, kluci se hledali. Prostřední část byla velmi dobrá, odskočili jsme ve skóre. V poslední třetině se Kometa chtěla dotáhnout, ale hru jsme si pohlídali,“ konstatoval asistent trenéra Marek Zadina.

BRANKY A NAHRÁVKY: 16. Chmielewski (Kofroň), 28. Chmielewski (Marcinko), 28. Novotný (Polanský), 36. Chmielewski (M. Kovařčík, Musil), 60. Adámek – 10. Jenyš (Mueller), 45. Holík (Mueller). Rozhodčí: Mrkva, Koziol – Gebauer, Rožánek. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Diváci: 2 905. Třetiny: 1:1, 3:0, 1:1.

TŘINEC: Kváča – Musil, Galvinš, Doudera, Matyáš, Haman, Adámek – Kvasnica, Marcinko, Hrňa – Hrehorčák, Polanský, Novotný – Chmielewski, M. Kovařčík, Kofroň – Hladonik.

BRNO: Klimeš – Baranka, O. Němec, Malec, Bartejs, Kowalczyk, Svozil – Zaťovič, P. Holík, Mueller – K. Plášek, Plekanec, Kratochvíl – Orsava, Lev, Kucsera – Jenyš, J. Hruška, Süss.

 

Komentáře