Konečně! Fotbalisté Třince poprvé vyhráli na jaře, dobyli Znojmo

TŘINEC Třinečtí fotbalisté zaznamenali premiérové jarní vítězství v FNL. Uspěli na stadionu Znojma, kde dlouhá léta nevyhráli. Na výhru čekali deset kol.

1. SC ZNOJMO FK – FK FOTBAL TŘINEC 0:2

Souboj celků, kterým se na jaře příliš nedaří, dopadl lépe pro hosty z Třince. Na začátku utkání přečkali bez úhony šance Teplého a Vašíčka, který zacinkal na tyč a posléze sami udeřili.

Samiec, který dostal příležitost v základní sestavě, vyslal dopředu Buchvaldka a ten se radoval z premiérové trefy v třineckém dresu. O deset minut později Buchvaldek našel rozběhnutého Ilka, jenž tvrdou ránou zvýšil na 0:2.

Třetí ránu mohl domácím uštědřit Juřena, jeden z obránců však vykopl jeho střelu z prázdné brány. Paleček vytěsnil mimo střelu Ambrozka, při ráně Dujmoviče ho zachránilo břevno. Vedení Třince mohli navýšit Čelůstka s Masařem, brankář Koukal jejich střely zneškodnil.

Narůstající formu chtějí svěřenci trenéra Nečka potvrdit v sobotním domácím zápase s Táborskem, který má výkop v 10.15 hodin.

BRANKY: 21. Buchvaldek, 31. Ilko. Rozhodčí: Rejžek, ŽK: Teplý, Dumjovič – Janoščín, ČK: 81. Teplý. Diváci: 380. Poločas: 0:2.

ZNOJMO: Koukal – Malár, Helísek, Dujmovič, Machuča – Lacko (66. Čereda), Javůrek, Ambrozek, Pospíšil – Vašíček (75. Pecháček), Teplý.

TŘINEC: Paleček – Ilko, Čelůstka, Bedecs (59. Masař), Reintam Janoščín – Buchvaldek (89. Joukl), Vaněk, Šumbera, Samiec (70. Janošík) – Juřena.

Komentáře