Lucie Brychcyová vystavuje ve Wiśle

WISŁA V sobotu v rámci projektu „Jablunkov – Wisła – společně dokážeme víc“ ve Wiśle proběhla vernisáž venkovní výstavy „Krása je v každém z nás“. Autorkou je fotografka Lucie Brychcyová z Návsí.

Výstava je k zhlédnuti do konce září v prostranství před tělocvičnou u náměstí Pl.B.Hoffa ve Wiśle.

„Krása je v každém z nás je mou první autorskou výstavou, poprvé jsem ji vystavovala v Jablunkově, pak v Gogolíně a teď tady. Akorát, že pro venkovní výstavu se zvolily jiné fotografie, a to hlavně krajinky. Také bylo vystaveno několik děl focených fotoaparátem upraveným na infračervené spektrum. Hlavně tato díla v lidech vzbuzovaly úžas, viděli něco pro ně jejich okem nevídaného a doptávali se na postup a techniku. Další díla byla pořízena starými manuálními objektivy. Jako vždy nejemotivnější fotografií byla fotografie malých vlaštovek v hnízdě. Atmosféra ve Wiśle byla velice přátelská, byli hodně pohostinní,“ prozradila Lucie Brychcyová.  

Odpoledne pokračovalo hudebním vystoupeními vítězů soutěže „Naše Šance“ –  Natalií Kędzior,  Emilií Grzelak a Natalií Szafron. Dav dále žhavila svým vystoupením skupina Misalista.

Hlavním hřebem večera byla skupina De Mono. Předskokanem byl naprosto dokonalý mladý kytarista Radek Stojda.

Během celé akce bylo k vidění nejen mnoho řemeslných stánků, ale také stánků s občerstvením.

Komentáře