Makali, hráli slušně, ale nestačilo to. Body si nechal Hradec

TŘINEC I navzdory solidnímu výkonu odjeli třinečtí hokejisté z Hradce Králové s nepořízenou.

MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:0

Ve Fortuna Aréně vyšli Oceláři střelecky naprázdno, Mountfieldu stačily na vítězství dva zásahy. Skóre otevřel Zámorský, tři body zpečetil Chalupa.

V našem podání to nebyl špatný výkon, ale bohužel nás trápí koncovka. Teď nám to tam prostě nepadá. Myslím ale, že už chybí jen maličký kousek k tomu, aby se to otočilo na naší stranu. V neděli nás čeká další zápas, musíme se oklepat a myslet pozitivně,“ řekl pro oficiální web Ocelářů útočník David Cienciala.

Třinečtí nasadili do zápasu 32letého lotyšského zadáka Guntise Galvinše. Hokejista s bohatými reprezentačními zkušenostmi (hrál dvanáctkrát na MS) okusil českou extraligu v dresu Vsetína. Do Třince přišel na dvouměsíční zkoušku s následnou opcí.

Lotyšské hráče jsme měli v hledáčku už v lednu před před uzávěrkou přestupů, takže víme, že Guntis je bek s dobrou rozehrávkou. Jde o zkušeného, technicky dobře vybaveného obránce,“ charakterizoval novou akvizici sportovní ředitel Ocelářů Jan Peterek.

BRANKY A NAHRÁVKY: 11. Zámorský (Rosandić, Smoleňák), 47. M. Chalupa (Smoleňák, F. Pavlík). Rozhodčí: Svoboda, Pešina – Brejcha, Jelínek. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 5 006. Třetiny: 1:0, 0:0, 1:0

H. KRÁLOVÉ: J. Pavelka – Zámorský, Nedomlel, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Rosandić, Š. Havránek – Smoleňák, Koukal, M. Chalupa – Vincour, Dragoun, R. Pavlík – Miškář, Bičevskis, Rákos – Vopelka, Kukumberg, Bezúch.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Doudera, Galvinš, Musil, Gernát, Matyáš, Adámek – Bukarts, Marcinko, O. Kovařčík – Adamský, Cienciala, Svačina – Chmielewski, M. Kovařčík, Dravecký – Hladonik, Vlach, Hrňa.

 

Komentáře