Nakládačka. Třinec v Brně schytal bůra

TŘINEC Podzimní prohru 2:1 brněnská Zbrojovka vrátila fotbalistům Třince i s úroky.

FC ZBROJOVKA BRNO – FK FOTBAL TŘINEC 2:1

Na podzim Šimon Šumbera parádní ránou načal třinecký obrat, Slezané doma vyhráli 2:1. V zimě kreativní záložník přešel do Brna a nyní se dvěma zásahy podílel na třinecké demolici.

Po nejvyšším vítězství v sezoně třinečtí fotbalisté zapsali nejtěžší porážku v ročníku. Po půlhodině hry je hlavičkou v pádu načal Magera a posléze jim dal gól do šatny Pachlopník.

Třetí ránu hostům zasadil Šumbera – hlavičkou po milimetrovém centru Přichystala. Tentýž fotbalista o několik minut později překonal Adamušku střelou „šajtlí“ a poté Eismannův přesný centr poslal hlavou do sítě Bariš.

Se sezonou 2018 – 2019 se třinečtí fotbalisté rozloučí v sobotní zápase proti Českým Budějovicím, které slaví postup do ligy. Pokud Jihočechy porazí a současně Vítkovice nezvítězí nad Pardubicemi, obsadí konečnou osmou příčku.

Do baráže o místo v lize míří Jihlava s Brnem, sestup nemine dva týmy z trojice Znojmo, Táborsko a Žižkov.

BRANKY: 74. a 81. Šumbera, 31. Magera, 44. Pachlopník, 85. Bariš. Rozhodčí: Cieslar – Pochylý, Lakomý. ŽK: Bedecs. Diváci: 3523. Poločas: 2:0.

BRNO: Floder – Sukup, Šural, Kryštůfek, Eismann – Štepanovský (82. Bartolomeu), Bariš, Růsek, Šumbera – Pachlopník (52. Přichystal) – Magera (76. O. Vintr).

TŘINEC: Adamuška – Ilko, Šuľa, Bedecs, Janoščín – Vaněk, Samiec – Omasta (65. Buchvaldek), Weber (71. Arroyo), Janošík (83. Cienciala) – Dedič.

 

Komentáře