Naše mužstvo má charakter, řekl Dravecký po výhře na Spartě

TŘINEC Oceláři vyhráli třetí zápas venku a dali zapomenout na nezdařenou domácí mini sérii.

HC SPARTA PRAHA – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:3

Hráčem utkání byl útočník Ocelářů Vladimír Dravecký – v první třetině dostal svůj tým do vedení a na začátku třetího dějství vsítil vítěznou branku.

Doma se nám nepovedly tři zápasy, ale nevěšeli jsme hlavy. Naše mužstvo má charakter, bylo jen otázkou času, kdy začneme vyhrávat,“ prohlásil Vladimír Dravecký.

Věděli jsme, že to bude hrozně těžké utkání, protože Sparta potřebuje každý bod do tabulky a hraje o bytí a nebytí, což se potvrdilo. Myslím si, že jsme podali výborný týmový výkon a přestáli jsme i těžké chvíle. Podržel nás gólman Hrubec,“ řekl k utkání třinecký asistent trenéra Marek Zadina.

BRANKY A NAHRÁVKY: 19. Kudrna (Piskáček, Černoch), 31. Sill – 5. Dravecký (Galvinš, Musil), 36. Roth (O. Kovařčík), 43. Dravecký (Růžička). Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Hynek, Špůr. Vyloučení: 4:5, M. Růžička 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 7230. Třetiny: 1:1 ,1:1, 0:1

SPARTA: Machovský – Kalina, Blain, Piskáček, T. Voráček, Tomáš Dvořák, Košťálek, T. Pavelka – Černoch, Sill, Smejkal – Klimek, J. Hlinka, Roberts Bukarts – Buchtele, Pech, Forman – Kudrna, Klíma, Rousek.

TŘINEC: Hrubec – Gernát, Roth, Galvinš, Musil, Doudera, Matyáš – Svačina, Vrána, Růžička – Dravecký, Marcinko, Hrňa – Werek, Polanský, Novotný – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Cienciala.