Nastává revoluce v omítání – www.fasadnicihla.cz

Martin a Marek z  Hrádku vymysleli suchý proces omítání formou XPS polystyrenu nebo minerální vaty na pohledovou stranu cihly. Nápad vznikl formou vize a praxe ve stavebnictví.

Jedná se o inovativní produkty, které využívají nový technologický proces výroby, a jejich uplatnění je široké, např. výstavba rodinných či bytových domů, administrativních budov, sportovních zařízení, hal, výrobních provozů, budov pro velkoobchod, maloobchod atd.

Uplatnění těchto produktů je tedy univerzální. Vyšší užitek lze spatřit v jednoduché aplikaci a širokém praktickém využití ve vztahu k úspoře nákladů při realizaci výstavby.

Nový produkt „omítnuté cihly“ řeší potřeby trhu, řeší zákazníkův problém rychlé a levné výstavby ve srovnání s existujícími produkty.

Ocenění

Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu Invent aréna v Třinci, kde jsme získali dvě ocenění – stříbrnou a bronzovou medaili Nikoly Tesly.

Naším cílem je dostat od zákazníka projekt na dům nebo halu a připravit produkt na míru a bez odpadu. Produkt je certifikován. Touto cestou také hledáme strategické partnery.

Kontaktovat nás můžete telefonicky na číslech. 734 503 522, 732 621 065 nebo emailem na info@fasadnicihla.cz.

(PR)

Komentáře