NHL ve Werk Areně

TŘINEC Porovnat své výkony s hvězdami nejprestižnější ligy světa může každý, kdo o víkendu 27. června a 28. června navštíví třineckou WERK ARENU. Bude se tam totiž konat oficiální NHL Global Fan Tour. Na programu jsou také setkání s úspěšnými českými hráči nebo besedy se zajímavými hosty.

Jeden z nejpopulárnějších sportů v České republice se opět začíná hlásit o slovo a první velká akce, jejímž hostitelem bude WERK ARENA, se pod Javorovým uskuteční už v sobotu 27. a neděli 28. června, vždy od 10 do 17 hod.

Je pro nás obrovská čest, že NHL Global Fan Tour letos dorazí právě do Třince. Zatím jsme jediným evropským městem, kde se letos akce uskuteční, a myslím, že se všichni hokejoví fanoušci mají na co těšit. Pro děti by to mohlo být krásné zakončení školního roku – uvedl k chystané akci sportovní ředitel třineckého klubu Jan Peterek.

 

Už brzy ze Severní Ameriky do Třince dorazí kamiony plné hokejových aktivit a na ploše WERK ARENY si o víkendu budete moci otestovat rychlost a přesnost své střelby nebo práci s holí na Super Dekeru a na dálku porovnat své výkony s hvězdami NHL. Po dlouhé době se ve WERK ARENĚ bude hrát také hokej, ačkoli na ten reálný si ještě budeme muset pár týdnů počkat. Vybudováno bude nafukovací hřiště pro zápasy bez bruslí a chybět nebude ani koutek s PlayStationem a hrou NHL 2020 pro měření sil v esportovém prostředí nebo Stiga hokej.

Hokejové oslavy pod Javorovým si nenechají ujít ani současní a bývalí čeští hráči. Potkat v třinecké aréně budete moci například olympijského vítěze z Nagana a dvojnásobného mistra světa Davida Moravce nebo třinecké rodáky Lukáše Jaška s Rostislavem Maroszem. A WERK ARENU navštíví také Petr Kalus, který do zámořské NHL nakoukl v dresu Bostonu Bruins. Kompletní seznam hostů i času jejich autogramiád budou zveřejněné na sociálních sítích klubu v nejbližších dnech.

 

Na své si přijdou i rodiče mladých hráčů, neboť kromě hokejové zábavy jsou připraveny také besedy se zajímavými hosty. Co prozradí o výchově úspěšných útočníků Ondřeje Paláta a Marka Daňa jejich otcové Pavel Palát s Josefem Daněm? Jak probíhá letní příprava českých hráčů z NHL pod taktovkou Radima Poláška? O zvládání nervozity, rozvoji sebedůvěry nebo zlepšení výkonnostní konzistence bude hovořit sportovní psycholog Václav Petráš. Podobně jako u autogramiád čas jednotlivých besed bude zveřejněn v nejbližších dnech.

Vstup na celou akci je zdarma.

Komentáře