Oceláři nestačili ani na Zlín. Chybělo nám nasazení, řekl Martynek

TŘINEC Po necelých osmi letech se v sestavě Ocelářů objevil útočník Rostislav Martynek. Jeho mužstvo poslední zápas roku 2017 prohrálo. 

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC AUKRO BERANI ZLÍN 0:1

První a zároveň poslední branka utkání přišla až v půlce střetnutí. K nelibosti domácích fandů padla do Hrubcovy sítě, propálil ho Ondráček. Třinečtí hokejisté na Kašíka nedokázali vyzrát při hře pět na pět ani v početních výhodách. Na domácím ledě vyhráli naposledy za tři body před více než dvěma měsíci, kdy porazili nováčka z Jihlavy.

Útočník Rostislav Martynek naskočil ve třetí formaci po boku M. Kovařčíka a Ciencialy. Ze své obnovené premiéry byl rozpolcený. „Když jsem se vracel a přestoupil do Frýdku-Místku, říkal jsem si, že bych si za Třinec rád zahrál. Když jsem pak měl v červenci po operaci achillovky, ani ve snu by mě nenapadlo, že bych ještě letos za Oceláře nastoupil. Mám z toho radost, ale zápas nám nevyšel, nedopadl podle našich představ,“ řekl Rostislav Martynek.

Dle jeho názoru byl problém v pohybu a v nasazení. „První třetina nebyla taková, jaká měla být. Od půlky zápasu jsme se do toho dostávali, ve třetí třetině už bylo nasazení správné. Je to ale málo, musíme hrát šedesát minut,“ dodal Martynek.

BRANKA A NAHRÁVKA: 31. J. Ondráček (Klhůfek). Rozhodčí: Pražák, Kika – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 4772. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:0.  

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Doudera, Linhart, Roth, Musil, Adámek, Jank – Rákos, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Dravecký – Martynek, M. Kovařčík, Cienciala – O. Kovařčík, Mikulík, Irgl.

ZLÍN: Kašík – Freibergs, Nosek, Valenta, Řezníček, Žižka, Matějíček, Gazda – O. Veselý, Fořt, Kubiš – Šťastný, Honejsek, Okál – Klhůfek, P. Sedláček, J. Ondráček – Illo, Fryšara, Popelka.

 

Roman

Komentáře