Oceláři nestačili na vedoucí Indiány

TŘINEC Z plzeňského ledu se třinečtí hokejisté vrátili s nepořízenou, na západě Čech prohráli 2:1.

HC ŠKODA PLZEŇ – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:1

Prvními střelci byli útočníci bojující o olympijskou nominaci – zatímco autor vedoucího gólu Růžička se do ní nedostal, domácí Mertl, jenž v přesilovce Oceláře o náskok připravil, se mezi vyvolené dostal. Hrdinou utkání celků z popředí tabulky byl Pour, ve 35. minutě určil vítěze.

„Chtěl bych klukům za zápas poděkovat. Hráli na maximum a přistoupili k němu zodpovědně. Dostáváme se do příležitostí, to je hezké, my je ale musíme stoprocentně využívat. To se ale nestalo, a proto body zůstaly v Plzni, my jedeme domů s prázdnou,“ posteskl si trenér Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 10. Mertl (Kracík, Gulaš), 35. Pour (Schleiss, Moravčík) – 3. Růžička (Roth, Linhart). Rozhodčí: Souček, Hradil – Ondráček, Špůr. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. Diváci: 6 886. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:0.

PLZEŇ: M. Svoboda – J. Kindl, Jones, D. Sklenička, J. Holý, Moravčík, L. Kaňák – Kantner, Mertl, Gulaš – Schleiss, Kratěna, Pour – D. Kindl, Stach, Straka – Rubner, Kracík, Hollweg.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Doudera, Linhart, Roth, Kovář, Musil – Rákos, Marcinko, Růžička – Dravecký, R. Vlach, Chmielewski – Adamský, Polanský, Svačina – O. Kovařčík, Cienciala, Hrňa.

Komentáře