Oceláři sesadili z čela dosud neporažený Litvínov

TŘINEC Druhý tříbodový zápis v sezoně dovolil Ocelářům opustit předposlední příčku a posunout se do klidnějších míst extraligové tabulky.

HC VERVA LITVÍNOV – HC OCELÁŘI TŘINEC 0:2

Prvním přemožitelem Litvínova v sezoně se stali hokejisté Třince, kteří všech šest bodů vydolovali na kluzištích soupeřů. Vervu již v úvodní periodě sestřelili Adamský s Krajíčkem, Chemici odpověď nenašli.
Rozhodující bylo to, že se nám podařil první gól. Dařilo se nám i v přesilovkách, což je vždy důležité. Jít do šatny s dvoubrankovým náskokem je příjemné, protože to se nám letos snad ještě nepovedlo,“ připomněl pro oficiální web Ocelářů jejich gólman Šimon Hrubec.

Brankářská jednička Třince také přiznala, že mu udělalo radost vítězství nad bývalým parťákem Jakubem Petružálkem, který se z Třince vrátil na sever Čech. „Těší mě výhra proti Petrisovi. Z osobního hlediska to bylo docela specifické, že jsem si zahrál právě proti Kubovi. Na tréninku jsme mívali společné soutěže, dost jsme se hecovali a dnes to nebylo jiné,“ prozradil Hrubec.

BRANKY A NAHRÁVKY: 9. Adamský (M. Kovařčík), 18. Krajíček (Hrňa). Rozhodčí: Hejduk, Svoboda – Bejček, Špringl. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 5 235. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:0.

LITVÍNOV: Janus – Šesták, Hunkes, Ščotka, L. Doudera, Trávníček, Romančík, Strejček – M. Hanzl, Gerhát, Petružálek – F. Lukeš, V. Hübl, Myšák – J. Černý, J. Mikúš, D. Tůma – Matoušek, Řehoř, Jurčík.

TŘINEC: Hrubec – Gernát, Krajíček, Galvinš, Musil, Doudera, Matyáš – Chmielewski, Marcinko, Martynek – Adamský, Cienciala, Svačina – Kofroň, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký, Mikulík, Rudovský – Hrňa.

Komentáře