TŘINEC V předehrávce (kvůli víkendové prestižní akci v thajském boxu) si hokejoví Oceláři bez větších problémů poradili s Pardubicemi.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC DYNAMO PARDUBICE 4:1

Východočeši chtěli v Třinci překvapit, začali nebojácně, jenže záhy pochopili, že zrovna oni nebudou tím celkem, který by úspěšnou sérii Ocelářů přerušil. Na vlastní kůži také pocítili, že momentálně se s Třincem hrajícím v báječné formě nemůžou poměřovat.

Pardubičtí se snažili, ale to bylo málo. Všechny rozhodující ukazatele ovládl lídr extraligy. Jednogólový náskok z úvodní periody Oceláři ve druhé třetině rozmnožili tak, že bylo prakticky rozhodnuto.

Závěrečná dvacetiminutovka se už v podstatě jen dohrávala, 37 vteřin před poslední sirénou hosté v početní výhodě připravili domácího brankáře Kváču o premiérovou extraligovou nulu.

BRANKY A NAHRÁVKY: 6. Růžička (Bukarts, Musil), 27. Cienciala (Doudera, Kváča), 32. Gernát (Werek, Polanský), 37. Hrňa (Růžička, Marcinko) – 60. Skokan (Štindl, Welsh). Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Brejcha, Jelínek. Vyloučení: 2:5, Cardwell 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 4281. Třetiny: 1:0, 3:0, 0:1.

TŘINEC: Kváča – Gernát, Adámek, Galvinš, Musil, Doudera, Roth – Hrňa, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Bukarts, Werek, Dravecký – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík – Hladonik.

PARDUBICE: Kacetl (32. Klouček) – Děrvuk, Hrabal, Wishart, Cardwell, Mikuš, Štindl – Machala, Marosz, Vondráček – Rolinek, Welsh, Procházka – Treille, Bubela, Skokan – Perret, Dušek, Mandát – Kusý.

 

Komentáře