Od pátku do nemocnice pouze přes kontrolní vstup

TŘINEC I když Nemocnice Třinec provoz prozatím neomezila, přistoupila však ke zvýšení bezpečnostních opatření souvisejících s výskytem koronavirové infekce.


Ačkoliv v současné době nepočítá vedení Nemocnice Třinec, p.o. s výraznějším omezováním poskytované péče svým pacientům, budou zavedena nezbytná bezpečnostní opatření. – K již vyhlášenému striktnímu zákazu návštěv, mimo dětské a porodní oddělení, bude od pátku 13. března od 6:00 hodin přístup do areálu a veškerých budov nemocnice umožněn výhradně přes KONTROLNÍ VSTUP nacházející se naproti hlavní vrátnice. Na tomto místě budou naši zdravotníci všem příchozím měřit tělesnou teplotu a zjišťovat cestovatelskou anamnézu – vysvětlila tisková mluvčí nemocnice Irena Sikorová Nožková.

Po absolvování této kontroly budou pacienti, pomocí asistentů z řad zaměstnanců nemocnice, směřováni na příslušná pracoviště. V případě klinického podezření budou příchozí informováni o nutnosti kontaktovat Krajskou hygienickou stanici, která provede vyhodnocení rizika a určí další postup.

Komentáře