Od soboty bude zavřená vlaková zastávka v Chotěbuzi

CHOTĚBUZ  Od soboty 21. dubna až do 15. října se kvůli rekonstrukci uzavře vlaková zastávka v Chotěbuzi. Mezi stanicemi Český Těšín –Chotěbuz – Louky nad Olší a zpět bude fungovat kyvadlová náhradní autobusová doprava.

Opatření pro cestující: Cestující ze zastávky Chotěbuz ve směru Albrechtice u Českého Těšína, Havířov a Ostrava musí využít kyvadlovou linku do Českého Těšína, kde přestoupí na vlak směr Havířov.
Cestující do zastávky Chotěbuz ze směru Albrechtice u Českého Těšína, Havířov a Ostrava pojedou vlakem do Českého Těšína, kde využijí kyvadlovou linku do Chotěbuze.
Cestující nedoplácejí rozdíl jízdného při jízdě přes Český Těšín.
Autobusy kyvadlové linky nebudou čekat ve stanicích Český Těšín a Louky nad Olší na zpožděné vlaky a odjíždí v pravidelném čase dle svého jízdního řádu.

Upozornění pro cestující: Nástup cestujících do autobusů náhradní dopravy je umožněn pouze předními dveřmi. V autobusu náhradní dopravy v úseku Český Těšín – Chotěbuz – Louky nad Olší a opačně budou cestující odbaveni u řidiče autobusu.

Ceník kyvadlové dopravy: 10Kč / 5Kč (za zlevněné jízdné budou odbaveny děti, důchodci, držitelé průkazů ZTP, ZTP/P, žáci, držitelé slevových aplikací na kartě (vyjma IN 100 a IN Business).
S ohledem na kapacitu autobusu náhradní dopravy je nutno u skupinových přeprav cestujících (školní výlety, turistické akce apod.) nahlásit požadavek na přepravu. Požadavek je nutno uplatnit minimálně 72 hodin před plánovaným odjezdem, a to buď telefonicky, nebo e-mailem na Kontaktním centru Českých drah – tel.: 221 111 122, e-mail: info@cd.cz. Na tomto pracovišti Vám rovněž poskytneme bližší informace o organizaci dopravy po dobu výluky.

Více informací najdete zde .

 

Komentáře