Policie hledá svědky dopravní nehody v Návsí

NÁVSÍ V pondělí 14. listopadu  ve 23:15 hodin došlo na silnici II/474 poblíž obecního úřadu v  Návsí řidič narazil do chodce. Dopravní policie hledá svědky této nehody.

V pondělí po 23 hod. v Návsí dosud nezjištěný řidič nezjištěného motorového vozidla (snad tmavé barvy) jedoucího směrem do Třince pravděpodobně pravou přední částí vozu narazil do chodce, který šel proti němu po pravé krajnici pozemní komunikace. Řidič nezastavil a z místa nehody ujel dál ve směru na Třinec. Chodec utrpěl zranění a skončil v péči záchranářů.

Dopravní policisté se obrací na případné svědky, kteří se na místě dopravní nehody nacházeli, případně místem projížděli a mají ve vozidle palubní kameru a mohli by policistům poskytnout informace vedoucí ke ztotožnění řidiče vozidla a objasnění průběhu této nehody, aby se obrátili na tísňovou linku 158 nebo přímo na policisty dopravního inspektorátu Třinec na telefonním čísle 974 742 259. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje – uvedla policejní mluvčí Katřina Kubzová.

Komentáře