Policie pátrá po pachateli, který v Třinci přepadl prodejnu

TŘINEC Třinečtí kriminalisté se v těchto dnech intenzivně zabývají zjištěním osoby pachatele loupežného přepadení prodejny v Třinci. Zároveň žádá o pomoc občany, kteří by mohli k této osobě poskytnout jakékoliv informace.

Dosud neustanovený pachatel 03. října kolem 07:30 hodin vstoupil do prodejny se smíšeným zbožím v Třinci, kde po obsluze pod pohrůžkou užití slzotvorného prostředku požadoval vydání finanční hotovosti. I přesto všechno žena finanční hotovost odmítla vydat. Pachatel se proto ihned dal na útěk, aniž by cokoliv z prodejny odcizil. Lupič byl zachycen na průmyslové kamery před vstupem do prodejny – uvedla policejní mluvčí Karolína Bělunková.

Muž byl střední postavy 170 cm až 175 cm vysoký, oblečen do černého oblečení – černé volnější kalhoty, černá bunda s kapucí a kšiltem, kterou měl pachatel v době přepadení na hlavě, na nohou měl obuty černé sportovní boty. V ruce držel velkou nákupní tašku z PET materiálu sytě žluté barvy s černými nápisy.

Policie žádá občany, kteří by mohli k osobě z videozáznamu a fotografií poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátili na telefonní číslo 604 300 198, na jakoukoliv policejní služebnu, nebo na linku 158.

Komentáře