Prázdninové čtvrtky opět v mostecké dřevěnce

MOSTY U JABLUNKOVA Gorolské turistické informační centrum v Mostech u Jablunkova tento rok opět přichystalo pro své návštěvníky a milovníky ručních prací „Prázdninové čtvrtky“.

Kreativní čtvrtky se budou konat v dřevěnce na Fojtství v Mostech u Jablunkova. Zájemci si mohou vlastnoručně vyrobit pěkné suvenýry a dárečky, kterými potěší nejen sebe, ale i své blízké.

Stejně jako v loňském roce i letos budou dílny probíhat každý čtvrtek během celého cyklu jarních prázdnin od února do března v době od 10:00 do 14:00. Celkem proběhne šest setkání. První setkání se konalo již minulý čtvrtek, účastníci si mohli vyrobit zasněžený strom, padající vločku, sněhuláka v krajině.

Pokud se někomu zrovna nebude chtít tvořit nebo přijde jako doprovod, může si vypít kávu, přečíst zajímavou knížku či časopis, v obchůdku si zakoupit regionální výrobek či kartu hosta „Těšínské Slezsko Region Card“ anebo si prohlédnout aktuální výstavu.

Všichni, kdo navštíví naši dřevěnku, se také můžou zapojit do pletení šály pro dřevěnku!

Děti si mohou navíc malovat, vyzkoušet si tkaní, zahrát si pexeso a stolní hry, poskládat si puzzle nebo si pohrát v dětském koutku.

Již zítra proběhne další setkání. Tématem bude Mrazivá zima.

Dřevěnka na Fojtství se už na vás těší.

Komentáře