TŘINEC Pod vedením nového trenéra Tomáše Jakuse prohráli fotbalisté Třince v Sokolově. Na půdě nejvzdálenějšího soupeře nedokázali vyhrát ani na dvanáctý pokus.

FK BANÍK SOKOLOV – FK FOTBAL TŘINEC 1:0

Změna na místě hlavního trenéra se odrazila také na složení výchozí jedenáctky. Chyběl v ní kapitán Kušnír, středopolař Weber i útočník Hapal.

Na pravém kraji obrany scházel Lupták, místo něho naskočil Ilko (v zimě byl přeřazen do juniorky), od začátku hráli Šula, Dedič, Samiec a uzdravený Buchvaldek.

A právě posledně jmenovaný se ocitl v jedné ze dvou velkých šancí Třince, po Dedičově sklepnutí pálil těsně vedle. Vaněk byl přesnější, jeho parádní ránu do šibenice vytáhl brankář Belaň.

Sokolovšttí se branky dočkali, Štípkovu práci dokončil Novák. V úvodu extřinecký Vávra napálil tyč a Machka vychytal Adamuška.

Sokolov se dočkal premiérového vítězství na jaře, Třinec si na ně bude muset počkat. Další šanci má ve středu od 17.00 hodin, kdy doma hostí Varnsdorf.

BRANKA: Novák. Rozhodčí: Cieslar. ŽK: Hlavatý, Machek – Bedecs, Šula, Buchvaldek, Demjan. ČK: 77. Bedecs. Diváci: 330. Poločas: 1:0.

SOKOLOV: Belaň – Mejdr, Čihák, Ševčík, Jakub Dvořák – Glaser, Machek – Štípek (87. Ruml), Liener (73. Hlavatý), Novák (79. Beránek) – Vávra.

TŘINEC: Adamuška – Ilko, Šuľa, Bedecs, Janoščín – Buchvaldek (88. Demjan), Samiec, R. Vaněk I., Janošík (72. Klec) – Omasta (84. Gáč) – Dedič.

Komentáře