Třinec-Plzeň 3:3, rozhodne se v pondělí. „Chceme ukázat bojovnost a charakter,“ řekl Polanský

TŘINEC Také plzeňští hokejisté v semifinálové sérii využili jednou výhody domácího prostředí. O druhém finalistovi se rozhodne v pondělí – budou se veselit Oceláři, nebo Indiáni?

HC ŠKODA PLZEŇ – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:1

Ve všech semifinálových utkáních Oceláři inkasovali jako první. V úvodních dvou třetinách dokázali pohnout ukazatelem skóre pouze domácí, jmenovitě Pour a Indrák. Oceláři zabrali, Polanský je v závěrečné třetině vrátil do hry, ale Plzeňští si vítězství pohlídali.

Zaspali jsme nejen začátek, ale první dvě třetiny. Nebylo to to, co jsme chtěli hrát a byli jsme za to potrestaní. Začít hrát hokej ve třetí třetině je pozdě. Příště musíme hrát lépe, tak jak jsme skončili posledních patnáct minut. Třetí třetina se nám povedla, herně jsme se zvedli,“ nalezl útočník Jiří Polanský pozitiva.

Rozhodující sedmé semifinále se bude hrát v pondělí od 17.00 hodin ve Werk Areně. „Vždy jsme inkasovali jako první, ale ukázali jsme charakter a bojovnost. A chtěli bychom to ukázat i v sedmém utkání před našimi fanoušky. Co může být pro hokejisty více než sedmé utkání doma,“ dodal Polanský.

BRANKY: A NAHRÁVKY: 6. Pour (Gulaš, Čerešňák), 36. Indrák (V. Němec), 60. Gulaš – 50. Polanský (Adamský). Rozhodčí: Pešina, Šír – Ondráček, Špůr. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 6 116. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:1.

PLZEŇ: Frodl – Moravčík, Čerešňák, Pulpán, Jones, Vráblík, Kaňák – Pour, Kovář, Gulaš – Němec, Kracík, Indrák – Stach, Nedorost, Kratěna – Straka, Kodýtek, Eberle – Preisinger.

TŘINEC: Hrubec – Dravecký, Gernát, Galvinš, Musil, Husák, Doudera, Adámek – Chmielewski, Vrána, Růžička – Werek, Marcinko, Hrňa – Adamský, Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

 

 

 

Komentáře