Reprezentační kemp? Je to pocta, řekl David Cienciala po derby

TŘINEC Stále je to jen příprava, ale dvě vítězství nad regionálním rivalem z Vítkovic rozhodně potěší. Oceláři triumfovali v Ostravě a posléze uspěli i ve své hale.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC VÍTKOVICE RIDERA 3:1

V závěru první třetiny otevřel skóre Michal Kovařčík, v úvodu druhé periody zvýšil jeho starší bratr Ondřej. Poté Olesz připravil brankáře Hrubce o neprůstřelnost a minutu před koncem výhru Ocelářů zpečetil Hrňa.

Byl to těžký zápas, ale zvládli jsme ho dobře a zaslouženě vyhráli,“ řekl pro web Ocelářů útočník David Cienciala.

Mladý hokejista dostal pozvánku do kempu české reprezentace – společně s bratry Kovařčíkovými.

Přišla mi zpráva na Whatsapp. S klukama se na to těšíme, bude to zase něco jiného. Je to pocta, budeme se chtít ukázat,“ dodal Činel.

BRANKY A NAHRÁVKY: 19. M. Kovařčík (Roth, Viedenský), 23. O. Kovařčík (Roth, Cienciala), 59. Hrňa – 37. Olesz (Trška, Dej). Rozhodčí: Mrkva, Kika. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:0.

TŘINEC: Hrubec – D. Musil, Roth, Kovář, M. Doudera, Smetana, Adámek, Haman – Cienciala, Viedenský, O. Kovařčík – M. Kovařčík, R. Vlach, Hrňa – Dravecký, Polanský, Svačina – Chmielewski, Hladonik.

VÍTKOVICE: Bartošák – de la Rose, Krenželok, Výtisk, Trška, Hrbas, Šidlík, Černý – Dej, Roman, Tybor – Olesz, Szturc, Kucsera – Lev, Schleiss, Kurovský, Stránský, Zdráhal, Žiak

Komentáře