Semifinále play-off: Oceláři snížili, vítězný gól vsítil Polanský

TŘINEC Oceláři jsou ve hře! Na ledě Plzně uspěli potřetí v sezoně, a pokud to ve čtvrtém utkání semifinálové série zopakují, bude se začínat v podstatě od začátku.

HC ŠKODA PLZEŇ – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:3

Po jdenácti minutách hry závar před Hrubcem ukončil Němec, deset minut nato – na začátku druhé periody – srovnal z dorážky Chmielewski. Jeho spoluhráč Musil dostal hosty do vedení, za domácí vyrovnal Vráblík. Vítěznou branku Třince vsítil Polanský, jeho zásah prozkoumal videorozhodčí.

Výsledek je skvělý, dostali jsme se zpátky do série. Přesně tak jsme to chtěli, zabrat a ukázat domácím, že jsme to nezabalili, hrajeme o postup a uděláme pro něj maximum. Kluci podali bojovný výkon a výhru si zasloužili,“ pochvaloval si kouč Třince Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 11. V. Němec (Jones, Kracík), 34. Vráblík (Kodýtek, Straka) – 21. Chmielewski (Musil), 26. Musil (O. Kovařčík, M. Kovařčík), 57. Polanský. Rozhodčí: Lacina, Šír – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Diváci: 7536. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:1. Stav série: 2:1.

PLZEŇ: Frodl – Moravčík, Jones, Pulpán, Čerešňák, Allen, Vráblík – Pour, Jan Kovář, Gulaš – V. Němec, Kracík, Indrák – Kantner, Nedorost, D. Kindl – Straka, Kodýtek, Eberle. Trenéři: Čihák, Jiří Hanzlík a J. Špaček.

TŘINEC: Hrubec – Gernát, Roth, Galvinš, Musil, Husák, Doudera – Chmielewski, Vrána, Růžička – Dravecký, Marcinko, Hrňa – Adamský, Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Werek. Trenéři: Varaďa, Zadina a Raszka.

 

 

 

 

 

Komentáře