Standing ovation ve školním vestibulu

JABLUNKOV Vestibul jablunkovské školy se v pondělí proměnil v koncertní sál. Konal se tam Vánoční koncert, který žáci společně s učiteli uspořádali pro své rodiče i prarodiče.   

Hlavními aktéry pondělní události byli členové školního pěveckého sboru. Zazpívali koledy a písně s vánoční tématikou. Letošní koncert byl obohacen novinkou. Vystoupili i učitelé pod taktovkou Andrey Frankové, kteří poctivě trénovali každý pátek před hodinami. Dočkali se obrovského potlesku.

– Pojali jsme to jako takový teambuilding a zároveň jsme rádi, když žáci vidí odraz v nás učitelích, aby mělo smysl to, co děláme. Scházeli jsme se každý pátek před vyučováním – prozradila Anna Franková, učitelka ZŠ Jablunkov.

Pavel Rucki zpestřil koncert svým vyprávěním „po naszymu“.

Vánoční koncert má v jablunkovské škole dlouholetou tradici. Spolupracují na něm jak žáci, tak pedagogové.

– Bylo to nádherné, děkuji všem žákům i učitelům, kteří se na přípravě podíleli. Koncert je rok od roku krásnější. Už teď se těším na příští – chválila pondělní odpoledne nadšená maminka.

Vánoční koncert byl pro posluchače skvělým hudebním zážitkem, navodil tu pravou vánoční atmosféru a sklidil velký potlesk diváků vestoje. Ti domů odcházeli se sváteční náladou.

 

Komentáře