NÝDEK Sbírka medailí Tomáše Suszky z Nýdku se rozrostla o další dva cenné kovy. Z druhého kola Českého poháru v překážkovém běhání v Krkonoších se vrátil se stříbrem a bronzem.

Součástí Casia Excalibur Race Mladé Buky byly dva závody Českého poháru. „Do Mladých Buků jsem odjížděl s cílem aspoň jednou zabojovat o bednu, neboli top tři, což se nakonec povedlo v obou závodech. Běžecky jsem se cítil mnohem lépe než naposledy v Polsku, bolest po natažení třísel odezněla, a tak byl prostor potrénovat,“ uvedl Tomáš Suszka.

V závodě Hell na 11 kilometrů s 28 překážkami si Suszka doběhl pro bronz, v závodě Skyy na 7 kilometrů s 20 překážkami byl druhý nejrychlejší.

Za vítězem jsem zaostal dvanáct vteřin na vítěze, což mě docela mrzí. Na druhou stranu jsem spokojený, protože jsem dosáhl dalších dvou parádních výsledků. Oba závody jsem šel čistě, za celý víkend jsem dělal jen dvacet angličáků za jeden netrefený oštěp. Na to, že překážek bylo padesát a navíc docela těžkých, to bylo celkem solidní. Byl to povedený týden,“ konstatoval Suszka.

Nyní ho čeká regenerace a poté příprava na další závod v Ostravě.

Komentáře