Těšínské Slezsko má svoji slevovou kartu

  REGION Slevová karta Těšínské Slezsko Region Card poskytuje návštěvníkům slevy na ubytování ve vybraných hotelech a penzionech, dále na wellness procedury, skipasy, na vstupy do bazénů, do muzeí, na rozhledny a na další turistické atrakce. Výše slev dosahuje i sto procent.

  Těšínské Slezsko Region Card nabízí slevy na atraktivity a služby v našem regionu. Kartu v ceně 85 korun lze zakoupit v informačních centrech od Mostů u Jablunkova po Bohumín anebo lze ji získat z darma jako benefit k ubytovacímu balíčku.

  Slevy, které karta nabízí, lze uplatnit u širokého spektra poskytovatelů z oblasti ubytování, letních i zimních sportovních aktivit, kultury, historie, adrenalinových sportů, wellness a lázeňských služeb. Karta platní 12 měsíců od vystavení.

  Přehled vybraných slev 

  Sport: slevy 10-30 procent: Stars Třinec (bazény, sportovní hala, sauna, minigolf), Vitality Slezsko – Sportovní areál Vendryně, Kempaland Bukovec (skipas), Ski areál Severka Dolní Lomná (skipas), Rozhledna Velká Čantoryje, Vycházková trasa Mionší Dolní Lomná

  Ubytování: slevy 20 – 30 procent: Hotel Stará Ameryka Jablunkov, Hotel Kempa Bukovex, Hotel U Studánky Horní Lomná, Hotel Excelsior Horní Lomná, Horská chata Ostrý, Chata Hrádek Energetika Třinec, Chata Lačnov

  Kultura, památky: slevy 20 – 100 procent: Archeopark Chotěbuz-Podobora, Zámek Fryštát, Světové Muzeum a Knihovna Bible Jablunkov, Historické opevnění Šance Mosty u Jablunkova, Lomňanské muzeum, Muzeum pretestnatismu a Muzeum Těšínska Český Těšín.

  Podrobnosti o kartě a všech nabízených slevách najdete zde.

  Komentáře