TŘINEC Do třetího přípravného klání proti prvoligovému Sosnowci fotbalový Třinec nasadil další nové hráče.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – FOTBAL TŘINEC 2:1

Na pravou stranu obrany trenér Svatopluk Habanec postavil Filipa Hlúpika. Odchovanec Slovácka, který uplynulou sezonu strávil v Příbrami, si ve druhém poločase naběhl na centr Janoščína a hlavičkou do protipohybu brankáře snížil na 2:1.

Mezi tyčemi o místo na třinecké soupisce bojovali František Chmiel z Baníku Ostrava a Lukáš Godula, který v posledním ročníku chytal za Petřkovice. Novou akvizicí je střední záložník Tomáš Wojnar z Havířova, který v 29 zápasech nasázel 26 branek!

V úvodních patnácti minutách jsme měli velký tlak, Sosnowiec se pořádně nedostal na naši polovinu. Poté jsme však chybovali, dostali branku a od té doby byl soupeř lepší. V úvodu druhé půle jsme po naší nedůslednosti inkasovali podruhé. Zbylá část zápasu už byla jasně v naší režii, byli jsme jasně lepší. Soupeře jsme předčili i kondičně, snížili jsme, ale dalších pět tutovek jsme nevyužili,“ bilancoval střetnutí třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

BRANKA TŘINCE: Hlúpik. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Godula (46. Chmiel) – Hlúpik, Šuľa (60. Kušnír), Gáč, Argon (60. Janoščín) – Samiec (60. Vaněk) – Hapal (85. Bedecs), Wojnar (60. Machalík), Schwendt, Cienciala (46. Omasta) – Nieslanik (60. Kubala).

 

Komentáře