TŘINEC Po nezdaru 4:1 v Brně Oceláři stejným výsledkem porazili Litvínov a vrátili se do čela tabulky.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC VERVA LITVÍNOV 4:1

Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně, první třetina tomu odpovídala. Hráli jsme velmi dobře a vytěžili z naší převahy dvě branky. V prostřední části nám nevyšlo druhých deset minut, dostali jsme se trochu pod tlak a soupeř snížil, naštěstí jsme pak dali třetí gól a ten nám hodně pomohl, tým se uklidnil. Kluci skvěle odehráli všechna oslabení, Litvínov se v nich k ničemu pořádnému nedostal. Jsme rádi, že jsme konečně dali víc než jeden gól a zase nám to tam napadalo,“ pochvaloval si třinecký asistent trenéra Marek Zadina.

BRANKY A NAHRÁVKY: 8. Růžička (Svačina, Polanský), 17. Dravecký, 38. Kundrátek (Bukarts), 54. Růžička (Polanský, Dravecký) – 35. Myšák (M. Hanzl). Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:3, Polanský 5+do konce, Využití: 1:0. Diváci: 4 620.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Gernát, Kundrátek, Galviņš, Roth, M. Doudera, D. Musil – Martin Růžička, Marcinko, Hrňa – Svačina, Polanský, Adamský – Dravecký, Werek, Roberts Bukarts – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.

LITVÍNOV: Petrásek – Baránek, Graborenko, Ščotka, Porseland, L. Doudera, Suchánek – Lukeš, V. Hübl, Válek – Petružálek, J. Mikúš, Kašpar – Jurčík, Myšák, Tůma – Helt, M. Hanzl, Jícha.