TŘINEC Oddíl Como-3 gym Třinec se vydal do Prahy na galavečer thajského boxu Muaythai UPC Fight Night. Lucie Neaguová v premiéře zvítězila, triumfoval rovněž Dominik Tabor.

Ještě neutichla vášeň lidí po turnaji Enfusion ve Werk Areně a už bojovníci z třineckého klubu vyrazili na další galavečer UPC Fight Night v Praze. Akci organizovala asociace CMTA a klub Spejbl Palec gym Praha.

Turnaj prvním zápasem zahájila Lucie Neaguová z Třince. Obdivovatelka Karolíny Klusové si poradila se soupeřkou skvěle, jasně dominovala v klinčích a porazila ji lokty a koleny.

Druhým bojovníkem z Třince byl Dominik Tabor, který se postavil domácímu Janu Šindelářovi. Soupeř to byl kvalitní (mistr ČR v amatérech, mistr ČR v profesionálech, šampion Superligy). Pro Dominika byl zápas velkou výzvou.

Dominik do něho nastoupil tvrdými kopy, soupeře přesně zasahoval. V druhém kole přidal i kopy z otočky, v posledním kole šlapal na plné obrátky a nikoho nenechal na pochybách o svém vítězství 3:0 na body.

Další akce, která třinecký oddíl Como-3 gym čeká, je mezinárodní turnaj Maximus Cup Praha, kam se chystají Dominik Tabor a David Křistek. Karolína Klusová vyrazí na mezinárodní turnaj Baltic Cup IFMA do Litvy a následně na turnaj IFMA do Slovinska.

Komentáře