TŘINEC Šesti výhrami, dvěma remízami a čtyřmi prohrami se prozatím mohou pochlubit futsalisté Třince. V druholigové tabulce jim náleží pátá příčka.

V úvodních dvou kolech Třinečtí vyškolili Jakubčovice a ostravské vysokoškoláky. Poté však nestačili na Vyškov a Olomouc.

Po třetí prohře v řadě na domácím kolbišti vyučili Zlín a poté přivezli tři body z Dolních Louček.

S rezervou Hodonína se doma rozešli smírně, pak podlehli Žabinským Vlkům a třetí zápas za sebou bez výhry sehráli doma s Opavou.

V posledních dvou kolech si futsalisté spravili reputaci výhrami nad Baníkem Ostrava a Jakubčovicemi. Za vedoucí Olomoucí hráči Třince zaostávají o jedenáct bodů.

Kluci hraji pořád stejným způsobem, trénují minimálně. Neustále nás limitují pracovní nebo rodinné povinnosti. Pořád je to stejné, opakuje se to stále dokola. Dokud nebudeme nastupovat v nejsilnější sestavě, tak dál budeme ztrácet body. Pokud se kluci více nesehrají a nedají do toho ještě více, pořád to nebude dobré. Na mladších hráčích je patrné, že ještě nejsou s týmem dostatečně sehraní,“ řekl předseda klubu SKP Ocel Třinec Josef Cieslar starší.

Mužstvo Třince vedené hrajícím trenérem Lukášem Baronem se opírá o futsalisty, kteří mají zkušenosti s nejvyšší soutěží. Jedná se o Kantora, Opluštila, Barona, Buryana, Samka a Przyczka. „Ti zkušení hráči vědí, o čem futsal je. Jenže občas musejí prostřídat a navíc nemohou hrát všichni v jedné čtyřce. V poslední době tým stojí na místě, je potřeba ho nějak rozhýbat. Taková iniciativa by měla přijít od hráčů samotných,“ zakončil Cieslar.

 

 

Komentáře