Futsalisté Třince získali šest bodů a brankáře Sikoru k tomu

TŘINEC Vstup do roku 2019 se druholigovým futsalistům Třince vydařil. Po vítězství na půdě USK Ostrava 8:3 na vlastním kolbišti přehráli Opavu. V obou duelech třikrát skóroval Lukáš Baron.

SKP OCEL TŘINEC – FC FERRAM OPAVA 5:1

Opava se ujala vedení a nebýt brankáře Kreželoka, který se musel mezi tyčemi pořádně otáčet, mohla vyhrávat o pět a více branek. Třinečtí se po několika minutách vzpamatovali, dali si záležet na obraně a útočné činnosti.

Domácí futsalisté se dostali do řady šancí, leč výtečného brankáře Hudečka dlouho ne a ne překonat. Dokázal to až Kantor, který se vrhl po míči vedeném protihráčem a dopravil ho do sítě.

Po změně stran gólmana Kreželoka nahradil mezi tyčemi Sikora. „Martin se vrátil z prvoligového VŠB. Jednak nedostával moc příležitostí a jednak nestíhal tréninky. Dnes jsem chytal já v první půli, Martin ve druhé. Jak to bude dál, to už záleží na Barym (Lukáš Baron je hrajícím trenérem),“ sdělil Ondřej Kreželok, brankář a místopředseda klubu v jedné osobě.

Opavští zásluhou gólmana Hudečka ve druhém poločase dlouho odolávali, až přišel Baronův únik po křídle a přesná střela k tyči. Třinečtí dorazili Opavu v posledních minutách – Baron se trefil po rohovém kopu Opluštila, vzápětí ideálně našel Buryana a v poslední minutě po signálu z přímého kopu uzavřel hattrick.

BRANKY A NAHRÁVKY: 18. D. Kantor, 27. Baron, 37. Baron (Opluštil), 38. Buryan (Baron), 40. Baron (Opluštil) – 10. Binar (Rubý). Rozhodčí: Klečacký, Havlík. ŽK: Žurek, Pospěch. Poločas: 1:1.

TŘINEC: Kreželok (21. Sikora) – R. Kisza, Buryan, Baron, Kantor, Opluštil, Przyczko, Samek, Očadlík (21. T. Kisza). Trenér: Baron.

OPAVA: Hudeček – Žurek, Rubý, Tůma, Binar, Krčmařík, Pospěch, Majewski, Kuzník.

USK OSTRAVA – SKP OCEL TŘINEC 3:8

BRANKY A NAHRÁVKY: 15. Teofil (Tinka), 27. Kolenko (Teofil), 35. Wellisch (Kaduch) – 2. Baron (Opluštil), 6. Baron (Opluštil), 6. Opluštil, 8. Baron (Przyczko), 20. Kantor (Opluštil), 36. Buryan (Očadlík), 40. Przyczko, 40. T. Kisza (Przyczko). Rozhodčí: Molík, Markovský. ŽK: Kolenko, Teofil – R. Kisza, Samek. Poločas: 1:5.

TŘINEC: Kreželok – R. Kisza, T. Kisza, Opluštil, Przyczko, Očadlík, Baron, Samek, Buryan, Kantor. Trenér: Baron.

Komentáře