V Czytelni začíná ryze divadelní víkend

VENDRYNĚ V Czytelni dnes v 17 hodin začínají letošní Melpomeny, tedy akce s osmi představeními v podání nejen regionálních ochotnických divadelních ansámblů, ale i těch zahraničních. Jelikož Melpomeny potrvají do neděle, divadelní zážitek si ještě mohou dopřát i neočkovaní spoluobčané.  

Na jevišti v Czytelni se letos předvedou amatérská divadla z Komorní Lhotky, Jasení, Milíkova, Těšína, Lvova a v neposlední řadě i vendryňský Divadelní soubor Jerzeho Cienciały – pořadatel Melpomen.

Podrobný program třídenního divadelního maratonu najdete na přiloženém níže plakátu. Nutno dodat, že kromě představení v nářečí a polštině pořadatelé připravili pro diváky Melpomen také bufet.

Vendryňskou divadelní nadílku si mohou ještě dopřát i neočkování spoluobčané s potvrzením o bezinfekčnosti v podobě PCR nebo antigenních testů. Od pondělí 22. listopadu, dle nařízení vlády, jako potvrzení o bezinfekčnosti umožňující účast mj. na kulturních akcích, se bude uznávat pouze potvrzení o očkování a prodělání v posledních 180 dnech koronaviru.

Komentáře