V pátek končí Prázdniny v 3nci

TŘINEC Poslední tři dny má před sebou prázdninová akce pro třinecké děti – Prázdniny v 3nci. Závěr prázdnin si děti v pátek zajisté užijí, bude se totiž konat na dvou místech současně.

Prázdniny v 3nci pořádá město Třinec společně se svými příspěvkovými a dalšími neziskovými organizacemi ve městě. Dnes probíhají v Domě dětí a mládeže (DDM) zábavné hudební hry. Zítra od 9 hod. začíná v DDM Pohádkový den, který přinese spoustu zábavy, různých her, aktivit a úkolů zaměřených tentokrát na pohádky Madagaskar, Shrek a Doba ledová.

Páteční slavnostní zakončení prázdnin začne v 14 hod. Konat se bude jak v areálu DDM, kde bude připraven nejen skákací hrad, ale i světelné hry s kužely, zábavné kvízy, domino a možnost airbrush tetování, tak naproti přes ulici ve firmě Pro North Czech. Tam si naopak děti mohou dopřát kopanou, hod na cíl, box, skládání obrázků, skákání panáka, zkoušku zručnosti, zkušební jízdu, slalom i další aktivity. Obě akce potrvají do 18 hod a každé se může zúčastnit maximálně 100 dětí.

Letošní Prázdniny v 3nci se kvůli pandemií koronaviru konají pouze v srpnu, a ne, jak tomu bylo doposud, po celé dva prázdninové měsíce.

Úvodní foto: DDM Třinec

 

Komentáře