Velký úspěch tanečníků Elánu: Suszková a Szmek skončili čtvrtí

TŘINEC Mladý nadějný pár Eliška Suszková a Antonín Szmek na mezinárodní soutěží Czech Dance Open Ostrava 2018 se protančili v kategorii JUN II do finále, celkově získali 4. místo. 

Je to obrovský úspěch, výsledek tvrdé práce. Hodiny tréninků na parketu, ke kterým oba přistupují velmi zodpovědně. V Ostravě v této kategorii se sešlo 40 nejlepších párů z Evropy, porazili i řadu skvělých českých tanečníků. Tento výsledek nás velmi těší, je to dobrý signál, že ve výchově mladých tanečníků jdeme správným směrem. Pár spolupracuje především s trenérem Filipem Karáskem z Ostravy a Katarzynou Niedobovou, naší tanečníci. Spolupráce přinesla skvělý výsledek,“ podotkl trenér Bogdan Sikora.

Z úspěchu máme obrovskou radost. Takový výsledek jsme nečekali, je to motivace do další práce,“ jedním dechem doplnili Eliška a Toník.

Klub Elán v Ostravě reprezentovaly ještě dva taneční páry: Kristýna Mužná – Daniel Sokol a David Herman – Eliška Koštovalová. Obě dvojice se probojovaly ve standardních tancích do semifinále.

Komentáře