Další fáze Ligy Mistrů už bude od Ocelárů

TŘINEC Díru do světa hokejoví Oceláři letos v Lize Mistrů rozhodně neudělali. Nestačili na norského mistra a s prestižní soutěží se rozloučili už po základní části.

HC OCELÁŘI TŘINEC – STORHAMAR 2:3

Dahlströmův zásah Oceláře neznervóznil, v téže minutě se prosadil starší z bratrské dvojice Kovařčíků. V prostředním dějství Marcinko dostal Oceláře do vedení, jenže v závěrečné třetině vyrovnal Salsten a zhruba půldruhé minuty před koncem třinecké hokejisty dorazil Svensson.

Měli jsme hodně vlažný začátek, prvních deset minut to nebylo ono. Potom jsme norský tým přehrávali, vytvořili jsme si spoustu příležitostí a v tom jsme pokračovali ve druhé části, ve které se nám povedlo otočit skóre. Soupeř vyslal třináct střel a z toho dal tři góly. Ukázal nám, jak se dávají branky. Ve třetině nám to proklouzlo mezi prsty a bylo to završené vlastním gólem,“ zrekapituloval střetnutí kouč Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 3. O. Kovařčík (M. Kovařčík, Bukarts), 37. Marcinko (Bukarts, M. Doudera) – 3. Dahlström (V. Svensson, P. Thoresen), 46. Salsten (Fogström, Lökken Östli), 59. V. Svensson (P. Thoresen, Dahlström). Rozhodčí: Jarec (Běl.), Jeřábek – Lederer, Lhotský (všichni ČR). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 2669. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:2.

TŘINEC: Hamerlík – Gernát, M. Doudera, Galvinš, Musil, Matyáš, Kovář, Bartko – Rudovský, Marcinko, Chmielewski – Svačina, Cienciala, Adamský – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Bukarts – Hrňa, Hladonik, Christov – Przybyla. Trenéři: Varaďa, Zadina a Raszka.

STOHAMAR: Östlund – Løkken Østli, Irving, Bull, Aas-Eng Mikkelsen, J. Johansson, Vold Engebråten – P. Thoresen, Svensson, Dahlstrøm – Rønnild, Fogström, Salsten – J. Jensen, Larrivée, Zettergren – Dokken, Martinsen, S. Thoresen – Hesbråten.

Komentáře