Werek sestřelil Karlovy Vary. Za 29 vteřin

TŘINEC Strůjcem vítězství Ocelářů nad Karlovými Vary byl kanadský útočník Ethan Werek.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC ENERGIE KARLOVY VARY 2:1

Z pohledu výsledku se vše podstatné odehrálo po několika minutách hry, kdy v početní výhodě dvakrát skóroval útočník Ethan Werek. Jeho zásahy od sebe dělilo jen 29 vteřin

Při prvním jsem trefil tyčku, pak se to odrazilo. Viděl jsem, že to zasáhlo tyčku a pak to spadlo za čáru. Druhý byl taky velmi šťastný. Hostující obránce si puk smolně srazil do branky. Dva góly už jsem dal, ale nebylo to tak rychle za sebou,“ usmál se kanadský hokejista.

BRANKY A NAHRÁVKY: 7. Werek, 8. Werek – 23. Balán (Plutnar, Kohout). Rozhodčí: Šír, Kubičík – Gebauer, V. Hanzlík. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 4 614. Třetiny: 2:0, 0:1, 0:0.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Gernát, D. Musil, Galviņš, Matyáš, M. Doudera – Martin Růžička, Marcinko, Roberts Bukarts – Svačina, Polanský, Adamský – Hrňa, Werek, Dravecký – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.

K. VARY: F. Novotný – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Sičák, M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý, Gorčík – Lapšanský, Balán, Kohout.

Komentáře