Werk Arena je nejkrásnějším stadionem v extralize!

TŘINEC Kde je v zemi zdejší, hokejový stadion v extralize ze všech nejkrásnější? Podle čtenářů hlasujících v anketě iDnes.cz se ho najdete v Třinci, je to Werk Arena!

Hokejový luxus z skla a betonu – tak zní titulek článku Jaroslava Tomase, redaktora iDnes.cz. Třinecká Werk Arena získala skoro dvojnásobně více hlasů než stánek Bílých Tygrů z Liberce.

Autor ve svém článku poukazuje na „logistiku a propracovanost celého systému,“ který slouží hráčům extraligového áčka. Dále oceňuje, že hokejisté to mají z parkoviště sotva pár kroků do civilní šatny a kabiny, a že mají všechno po ruce: vířivku, saunu, masážní stroje, společnou místnost, posilovnu nebo ledovou plochu. Schází jen fotbalové hřiště, to si hráči udělali v rolbovně.

Také zdůrazňuje, že při projektování haly se braly v potaz dvě zásadní věci – aby diváci měli skvělý výhled ze všech míst a cítili se skoro jako na ledě a aby si sponzoři užívali  komfortu na nejvyšší úrovni.

A jak dopadlo hlasování čtenářů iDnes.cz?
1. TŘINEC, 2. Liberec, 3. Brno, 4. Pardubice, 5. Vítkovice, 6. Sparta, 7. Litvínov, 8. Hradec Králové, 9. Plzeň, 10. Olomouc, 11. Chomutov, 12. Zlín, 13. Jihlava, 14. Mladá Boleslav.

Komentáře