Chystá se 2. ročník Beskydského Dogmaratonu

REGION, GUTY Hafani se opět postaví na start. V září se chystá 2. ročník Beskydského Dogmaratonu. Trasy, které musí zdolat jak psi tak jejich páníčci, budou opět dvě.

Beskydský Dogmaraton, jehož druhý ročník se bude konat 12. září, je součástí  seriálu Mistrovství České republiky v dogmaratonu. Stejně jako loni, start a cíl budou v areálu PZKO v Gutech. Zájemci se mohou již registrovat, a pokud to stihnou do 31. května, bude to za nejnižší cenu startovného. Uzavírka registrací je 15. srpna.

– Oproti loňsku závodníci v ceně startovného získávají i možnost masáže po závodě zdarma a letos nebude čas měřen ručně, ale za pomoci profesionální čipové časomíry. Závodníci dále obdrží sms se svým časem ihned po doběhu a oficiální email, kde bude přesný čas na trati – uvedl ředitel závodu Michael Tomanek.

Účastníci Beskdyského Dogmaratonu budou mít k výběru dvě trasy – buďto 42 kilometrovou s převýšením 1 900 metrů, anebo 25 kilometrovou s převýšením 1 200 metrů.

Součástí akce bude i kulturní program, v rámci kterého vystoupí kapela Ja-Kubka, Blaf a Supertesla. Přichystána bude rovněž ukázka práce psovodů Policie ČR, celý závod pak uzavře ve 22 hod. Afterparty.

Veškeré informace o připravovaném 2. ročníku Beskýdského Dogmaratonu najdete na  www.dogmaraton.cz. O průběhu 1. ročníku si můžete přečíst zde.

Komentáře